Grupy

Jeżyki

Grupa „Jeżyki” Jesteśmy małe Jeżyki – Dwulatki, wesołe smyki. Będziemy odkrywać świat Przez kilka następnych lat Mały Jeżyk to jest ktoś! Jeżyk nigdy nie ma dość, Śpiewów, tańca, rysowania, Zabaw, książek, malowania. Wie, jak trzeba się zachować, Kiedy prosić lub dziękować. Na obiadek wszystko zjada, By być zdrowym – jasna sprawa. Jeżyk tysiąc marzeń ma i w przedszkolu je spełnia! Chodźcie z nami przyjaciele – Przeżyjemy przygód wiele!

Krasnoludki

Grupa Krasnoludki (Starszaki) – do grupy uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Każdego dnia Panie realizują programy własne dostosowane do możliwości i potrzeb podopiecznych. Ciocie mają głowy pełne pomysłów, aby w ciekawy sposób połączyć naukę z zabawą. Tworzymy zgrany i kompetentny zespół, który przygotowuje Maluchy do dalszej edukacji.

Motylki

Grupa „Motylki” to najmłodsza grupa w Naszym Żłobku. Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od 6 do 15 miesięcy. Każdy nowy dzień Maluszków w tej grupie oznacza kolejną przygodę. Codziennie dzieci zdobywają nowe umiejętności, uczą się funkcjonować w grupie oraz stawiają coraz pewniejsze kroki pod okiem Cioć. Nasze Motylki poznają dopiero otaczający ich świat oraz nowe przedmioty. Różnorodność zajęć w ciągu tygodnia pozwala rozwijać u każdego Maluszka zainteresowania oraz talenty. Najmłodsi podopieczni potrzebują od opiekunek dużo miłości oraz cierpliwości. Zadowolenie Motylków oraz ich radość może tylko świadczyć o jednym, że Ciocie wywiązują się ze swoich zadań. Ciepła i życzliwa atmosfera w Żłobku sprawia, że dzieci czują się dobrze i bezpiecznie tak jak w domu. Opiekunki z całych sił starają się czuwać nad Maluszkami, ponieważ każde dziecko to odrębna jednostka z innymi potrzebami, która potrzebuje indywidualnego podejścia.

Pszczółki

Grupa Pszczółki – Pszczółki łączą naukę z zabawą. Pobudzamy wyobraźnię i dbamy o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo. Zajęcia dostosowane są do wieku. Tu powstają pierwsze prace plastyczne. Ciocie z grupy wspomagają rozwój małego dziecka, rozwijają talenty i rozbudzają ciekawość świata. Dużym zainteresowaniem cieszy się sala zabaw, na której nasze pociechy uwielbiają spędzać czas, gdy pogoda nie pozwala nam na wyjście na spacer. Dzieci nie są najmłodszą grupą, ale nadal potrzebują ciepła i troski oraz poczucia bezpieczeństwa. Nasze „Pszczółki” bardzo lubią dotykać, ściskać i eksplorować- dlatego staramy się organizować jak najwięcej zabaw sensorycznych, w których dzieci mogą w pełni cieszyć się z poznawania świata.