Żłobek

Witamy !

Żłobek Gminny Maluch to nowocześnie urządzona placówka o wysokim standardzie.
Infrastruktura Żłobka to budynek mający ponad 800 m2 oraz plac zabaw do wyłącznej dyspozycji dzieci korzystających z usług Żłobka. Posiadamy 4 sale dziennego pobytu. Każda sala podzielona jest na dwie podstawowe strefy: przestrzeń do zabawy i część przeznaczoną do spożywania posiłków oraz pracy przy stolikach.

Nec id facer adipisci regione mei an
Dicunt ornatus signi regione mei an

Nasz Żłobek to miejsce w którym panuje przyjazna atmosfera i pozytywny klimat emocjonalny.
Codziennie uczymy się kochać i szanować siebie nawzajem oraz dbać o otaczającą nas przyrodę i świat. Stale pracujemy nad ulepszaniem otaczającej nas przestrzeni, nie poprzestając na pojedynczych sukcesach. W planowaniu swojej pracy staramy się przede wszystkim uwzględniać zachowanie równowagi między ambicją i atrakcyjnością oferty edukacyjnej a bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem żłobiaków. Szczególnym elementem koncepcji pracy pedagogicznej w Żłobku Gminnym Maluch jest rozbudzanie indywidualnych zdolności i predyspozycji naszych Maluchów jak również dbałość o naturalną harmonię ich rozwoju.
Personel Żłobek to kadra pedagogiczna oraz pracownicy administracji i obsługi.
Razem placówka liczy 17 pracowników.

Nasze ciocie to rozwijająca się młoda i kreatywna kadra stale doskonalącą swoje umiejętności podczas studiów podyplomowych oraz różnorodnych kursów i szkoleń.
Personel administracyjno-obsługowy to pracownicy, którzy doskonale współdziałają w realizacji programu. Są to osoby niezwykle zaangażowane i świetnie wspomagają opiekunki w ich codziennej pracy z dziećmi.
Wszyscy pracownicy budzą głęboką sympatię wśród naszych podopiecznych.
Uśmiech i serdeczność, dobre relacje, cierpliwość ale także zasady i konsekwencja to nasza dewiza, jednocześnie klucz do serc i umysłów naszych Żłobiaków !

In nec iusto comprehensam regione mei an

Proponujemy szeroki wachlarz zajęć w ramach pobytu dziecka w Żłobku.

Dla naszych Maluchów przygotowaliśmy autorski rozkład tygodnia z poszczególnymi tematami zajęć.

W naszej pracy wykorzystujemy metodę Batii Strauss oraz Metodę Dobrego startu M. Bogdanowicz. Wszystkie zajęcia edukacyjne prowadzone są w formie zabawy.